Aktuális állásajánlataink

KIK VAGYUNK MI?

A GymDoctor név arra kötelez, hogy első osztályú fitneszgép szerviz- és értékesítés szolgáltatást biztosítsunk ügyfeleink részére, az ország egész területén, melyre szakmailag felkészült kollégáink jelentik a garanciát. Cégünk egyik legnagyobb értékét a benne dolgozó emberek adják, ezért ezt az értéket szeretnénk minél jobban megbecsülni. Célunk, hogy mindenben fejlődj nálunk, ehhez pedig igyekszünk a legjobb környezetet biztosítani számodra, hiszen saját piacunkon meghatározó szerepet töltünk be, így munkád több ezer ember számára hagyhat nyomot.

LEGYÉL TE IS CSAPATTAGUNK! JELENTKEZZ FITNESZGÉP ÉRTÉKESÍTŐNEK MAGAS ALAPBÉRÉRT + JUTALÉKÉRT!

AZ ALÁBBI FELADATOKBAN SZÁMÍTUNK RÁD:

​  árajánlatok összeállítása, tárgyalások lebonyolítása, szerződések kötése, után követése

 ügyfelek kiszolgálása, kapcsolat tartás

 projektekben való aktív részvétel

 értékesítéshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése

TE VAGY A MI EMBERÜNK, HA:

 szereted a pörgést

 kitartó vagy és pozitív a hozzáállásod

 megbízható vagy és lelkiismeretesen végzed a munkád

 tudsz és szeretsz is csapatban dolgozni

ELŐNYT JELENTHET:

 alap fitneszgép ismeret - pár év edzésmúlt vagy versenyzői múlt

 értékesítésben szerzett tapasztalat

 angol nyelvtudás

 B kategóriás jogosítvány

 motivációs levél

AMIT KÍNÁLUNK:

    gyömrői munkavégzés

  magas alap fizetés + jutalék

  akár azonnali kezdés

  jó társaság

Ha szereted az embereket, otthonosan mozogsz vagy mindig is érdekelt az értékesítés világa, nem mellesleg pár éve nyúzod már a vasakat, akkor ez a TE ideális munkahelyed!

Olyan ambiciózus, lelkes csapattagot keresünk, aki nem riad meg a rengeteg megkeresés mellett a hideg hívástól sem.

JELENTKEZZ IDE KATTINTVA fényképes önéletrajzzal vagy a  +36302878349 telefonszámon!

Keresés